Warning: A non-numeric value encountered in /zamek/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 484

Warning: A non-numeric value encountered in /zamek/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 484

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /zamek/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 85

Wielkie zainteresowanie turniejem – losowanie drużyn w poniedziałek, 21 maja o 19.00!

Rozpoczyna się ostatnie odliczanie do startu tegorocznego Turnieju Dzikich Drużyn. To już osiemnasta edycja rywalizacji o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek”. Zainteresowanie jest naprawdę duże.

Do zawodów zaplanowanych na sobotę 26 maja br. zgłosiło się aż 46 drużyn w 5 kategoriach wiekowych, czyli tyle, ile rok temu. - Niezwykle cieszę się, że ponownie tak znaczna liczba miłośników piłki nożnej już wkrótce stanie na starcie rozgrywek na chodakowskich boiskach. To ogromna radość, że zainteresowanie turniejem jest tak duże, zapowiadają się wielkie sportowe emocje. Już dziś zapraszam wszystkich chętnych do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom reprezentującym osiedlowe, szkolne, koleżeńskie, po prostu dzikie drużyny. To będzie wielkie piłkarskie święto w Sochaczewie – nie kryje radości poseł Maciej Małecki, pomysłodawca i główny organizator Turnieju Dzikich Drużyn.

Zanim jednak przystąpimy do piłkarskiej rywalizacji, wzorem lat poprzednich będziemy świadkami losowania poszczególnych par zespołów, które utworzą turniejową drabinkę.

 Uroczyste losowanie odbędzie się podczas uroczystego spotkania w sochaczewskich Kramnicach Miejskich w najbliższy poniedziałek, 21 maja o godz. 19.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Takie wydarzenia jeszcze mocniej budują tę wyjątkową atmosferę imprezy, która zbliża się wielkimi krokami.

 Przypomnijmy, głównym organizatorem Turnieju Dzikich Drużyn jest poseł ziemi sochaczewskiej Maciej Małecki wraz ze Stowarzyszeniem Odnowy Sochaczewa „Zamek”. Współorganizatorami - burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki, starosta Jolanta Gonta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, KS Bzura Chodaków oraz Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Wspierają ich Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie, Fight Club Dragon i sochaczewski Klub Wolontariuszy.

 

Aktualności

MFO SA sponsorem XIX Turnieju Dzikich Dr…

🔥🔥Co nas bardzo cieszy do grona Sponsorów TDD dołączyła kolejna firma lokalna 👏👍🏆 a zatem oficjalnie informujemy, że Sponsorem XIX Turnieju Dzikich Drużyna jest MFO SA MFO SA jest liderem rynku zimnogiętych...

Czytaj więcej

Ruszają zapisy na Turniej Dzikich Drużyn…

Uwaga! Od 16 kwietnia ruszają zapisy na Turniej Dzikich Drużyn 2019! Informacje na plakacie. Formularze zgłoszeniowe do pobrania. Link pod plakatem. 

Czytaj więcej

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME