Warning: A non-numeric value encountered in /zamek/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 484

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /zamek/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 85

Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej

Zawody rozgrywamy w kategoriach podstawówek, gimnazjum i open.

Pierwszy Turniej Dzikich Drużyn zorganizowaliśmy w 2001r. Wzięło w nim udział ponad 20 ekip w kategoriach do lat 14 i open. Ciekawostką było, że zagrała ekipa z Krakowa. Młodzi rugbiści z Juvenii, którzy właśnie gościli w Sochaczewie – wspomina Maciej Małecki pomysłodawca imprezy.

Od tamtej pory, co roku na starcie zawodów staje około 50 drużyn (ok. 500 zawodników!) podzielonych na kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazjum i open. Zdecydowaną większość stanowią ekipy osiedlowe, podwórkowe, szkolne, reprezentacje ulic i dzielnic.

W organizację turnieju włączają się szkoły i Bzura Chodaków. Od trzech lat współorganizatorem turnieju jest Miasto Sochaczew i burmistrz Piotr Osiecki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Tradycją turnieju jest to, że równolegle z rozgrywkami trwa festyn sportowo rekreacyjny. Prowadzony przez Fight Club Dragon oraz nauczycieli z Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza oraz Zespołu Szkół w Sochaczewie.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME