Warning: A non-numeric value encountered in /zamek/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 484

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /zamek/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 85

XIX Turniej Dzikich Drużyn - 18 maja 2019 roku

Jesteście gotowi na emocje? Na mega emocje???!!! Na walkę do końca i o wszystko? Gotowi na wyśmienitą rodzinną zabawę? Na przyjaźń, radość i satysfakcję? Jeżeli tak, to już za kilka godzin rozpoczyna się XIX Turniej Dzikich Drużyn.

Mecze jak co roku rozegrane będą na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Chopina 101 oraz boiskach Szkoły Podstawowej nr 7 w Sochaczewie ul. Chopina 99 (Chodaków)

Boisko „BZURA” płyta główna nr 1 i 2, Boisko „ORLIK” nr 3, Boisko „SZKOŁA” nr 4 i 5

Przypominamy, że drużyny startują w kategoriach wiekowych:

1. „SKRZAT” – chłopcy i dziewczęta ur. w roku 2009 i młodsi
  2. „ORLIK” – chłopcy ur. w 2008, 2007 i 2006 roku,
  3. „JUNIOR” – chłopcy ur. w 2005, 2004, 2003 roku,
  4. OPEN mężczyzn,
  5. OPEN kobiet.

NIE MA MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZEŃ DRUŻYN W DNIU ZAWODÓW!!!

Wiek zawodników jest ustalany na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości ze zdjęciem (nie dotyczy kat. OPEN). Zawodnicy muszą posiadać legitymacje lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem w trakcie rozgrywek. W czasie rozgrywek w kategorii „Skrzat”, „Orlik” oraz „Junior” jest możliwa weryfikacja wieku zawodników przez sędziego. W przypadku braku legitymacji lub innego dokumentu tożsamości ze zdjęciem lub/i niezgodności wieku zawodnika ze stanem faktycznym drużyna tego zawodnika przegrywa mecz walkowerem i zostaje wykluczona z turnieju bez możliwości odwołania.

Widzimy się na boiskach w Sochaczewie-Chodakowie ⚽️⚽️⚽️ Do zobaczenia

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME