Warning: A non-numeric value encountered in /zamek/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 484

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /zamek/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 85

MFO SA sponsorem XIX Turnieju Dzikich Drużyn

🔥🔥Co nas bardzo cieszy do grona Sponsorów TDD dołączyła kolejna firma lokalna 👏👍🏆

a zatem oficjalnie informujemy, że Sponsorem XIX Turnieju Dzikich Drużyna jest MFO SA

MFO SA jest liderem rynku zimnogiętych profili stalowych o najszerszej ofercie handlowej. Posiada 32% udział w polskim rynku profili okiennych.

Spółka prężnie funkcjonuje na rynkach zagranicznych – exportuje swoje produkty do ponad 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

Spółka posiada własny dział B+R opracowujący innowacyjne rozwiązania produkcyjne a wiele innowacji technologicznych opracowanych przez firmę jest już chronionych prawem patentowym. Własny dział projektowy umożliwia wykonanie każdego profilu na indywidualne zamówienie klienta. MFO SA posiada nowoczesny park maszynowy dzięki czemu zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość produkowanych profili.

⚽️⚽️⚽️

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME